JAK SE STÁT ČLENEM?

Abyste se mohli stát členem zákaznického věrnostního programu lékáren PharmaPoint budeme po Vás v lékárně PharmaPoint zapojené do tohoto věrnostního programu požadovat vyplnit a podepsat písemný registrační formulář s pracovníkem lékárny. Správně vyplněný a podepsaný formulář odevzdáte lékárníkovi u pokladny a ten vám zpravidla ihned vydá novou, ihned platnou věrnostní kartu. Věrnostní kartu není nutné již nijak dále aktivovat.

Podmínky pro možnost stát se členem věrnostního programu lékáren PharmaPoint naleznete ve Všeobecných podmínkách věrnostního programu lékáren PharmaPoint umístěných na www.vernostniprogram.pharmapoint.cz nebo k dispozici v lékárnách PharmaPoint zapojených do tohoto programu.

Dbáme striktně na ochranu osobních údajů, se kterými pracujeme pouze pro účely věrnostního programu lékáren PharmaPoint a pouze na základě souhlasu, který nám v rámci registrace a v průběhu vašeho členství udělíte. Získáním členství získáváte kromě věrnostní karty také přístup do vašeho online osobního účtu.